+420 734 573 277

O společnosti

Společnost Wizyr s.r.o. byla založena v roce 2013.

Hlavní činností společnosti je realizace investičních záměrů a developerských projektů a rekonstrukcí. Provádíme kompletní dodávky stavebních a montážních prací u staveb bytových, občanských, administrativních a průmyslových. Zajišťujeme souhrnný servis pro zákazníka od přípravných prací pro stavby přes samotnou výstavbu až po prodej nových bytů. Provádíme zateplování domů včetně nátěru fasád. Demolice, bourání a likvidace objektů. Provozujeme půjčovnu lešení.

Strategií společnosti je především kvalita a efektivita prováděné práce. Velký důraz je současně kladen na serioznost vztahů s klientem. V průběhu prováděných prací je možné rozsah služeb bezprostředně uzpůsobovat aktuálním vzrůstajícím nebo naopak klesajícím potřebám klienta.

Veškeré činnosti firmy jsou zajišťovány plně kvalifikovaným personálem, který je pravidelně přezkušován a doškolován. Na základě dlouhodobých zkušeností vedoucích pracovníků je možné dosáhnout dokonalé koordinace přípravné a realizační fáze projektu. Tím je zabezpečena kvalita a preciznost provedených prací. Získanými zkušenostmi a dovednostmi tak garantujeme vysokou kvalitu odvedené práce.

Společnost Wizyr s.r.o. je registrovaná v databázi odborných dodavatelů programu ” Zelená úsporám “